SEZON 2017/2018!‎ > ‎

Gwiazdy w zespole WEST

opublikowane: 10 gru 2017, 07:29 przez Marcin Kotowski
Gwiezdnej prezentacji ciąg dalszy, tym razem to drużyna WEST wyprowadza mocny, szybki cios kto wie czy nie nokautujący drużynę EAST.
Z numerem 1 niepokonany w zawodowym ringu Radomski Fajter Michał Cieślak w jego żyłach płynie mistrzowska krew czy ktoś jest w stanie go zatrzymać w drodze do wygranej z drużyną WEST !!!
Pozdrawiamy i witamy Michała w drużynie.


Drużyna WEST odpowiada mocnym asem serwisowym i kolejną GWIAZDĄ w ich szeregach prosto z pierwszoligowego zespołu E.Leclerc Radomka Radom z numerem 3 Aleksandra Przepiórka. Czy popularna kapitan "PRZEPA" poprowadzi drużynę WEST do wygranej okaże się już 7 stycznia 2018r. 
Pozdrawiamy i witamy w drużynie !!!


Kolejną Gwiazdą w drużynie WEST snajper spod znaku Broń Radom. Od 2 lat najlepiej dziurawi bramki na Narutowicza 9 zobaczymy jak mu pójdzie dziurawienie koszy na hali Zespół Szkół Ekonomicznych na Wernera 22. Z numerem 89 Kamil Czarnecki ulubieniec kibiców z Plant Bronradom.pl !!!
Pozdrawiamy i witamy w drużynie WEST !!!Drużyna WEST werbuje w swoje szeregi GWIAZDĘ o bardzo szybkim i precyzyjnym nadgarstku, która w Akademickich Mistrzostwach Polski zdobywała najcenniejsze złote krążki i to dwukrotnie z rzędu, króla strzelców w piłce ręcznej a obecnie najlepszego trenera personalnego z Platinium Fitness Radom. Prezentujemy Państwu z numerem 32 Karol Sikorski który na 100% wymęczy ekstremalną rozgrzewką zawodników przeciwnej drużyny :) 
Pozdrawiamy i witamy w drużynie !!!

Mocne uderzenie w wykonaniu WEST, GWIAZDA prosto ze światowych ringów ląduje na hali Zespół Szkół Ekonomicznych !!! Z numerem 11 Mistrzyni Polski, brązowa medalistka w Mistrzostwach Europy i Świata Natalia Marczykowska !!! Jest Moc Natalia - pięściarka, która nie boi się niczego z RKB Boxing Radom nic dodać nic ująć !!! 
Pozdrawiamy i witamy w drużynie !!!

Comments