SEZON 2017/2018!‎ > ‎

Gwizdy w zespole EAST

opublikowane: 10 gru 2017, 07:26 przez Marcin Kotowski
Zaczynamy prezentację GWIAZD, które rozświetlą nasz Mecz Gwiazd ligi RNBA sezonu 2017/2018 !!!
Więc zaczynamy od najsilniejszego człowieka w Radomiu Sebastian Brzyski Strongman, który z numerem 79 zasili szeregi zespołu EAST.
Sebastianowi żadna obrona nie jest straszna bo jak widać rozbijanie przeszkód ma we krwi, a i zaatakować też potrafi !!!
Pozdrawiamy i witamy w naszej drużynie. 


Młoda Gwiazda radomskiej koszykówki prosto z 2 ligowego MKS Ekonomik KOTTRANS Radom zagra razem z drużyną EAST.
Z numerem 9 świetnie zapowiadająca się Natalia Gieras, która wniesie sporo świeżości i dynamiki w ekipie EAST.
Pozdrawiamy i witamy w drużynie.


W drużynie EAST wylądował Michael Jordan z Green Ducks Radom z numerem 23 zobaczymy Przemysław Odzimek. Odzim od juniora do seniora w formacji obronnej kaczego stada, czyżby EAST murowało swój kosz ? Już 7 stycznia się o tym przekonamy. 
Pozdrawiamy i witamy w drużynie !!!W drużynie EAST ląduje kolejna GWIAZDA prosto ze sceny muzycznej na radomski parkiet Zespół Szkół Ekonomicznych !!! Z numerem 3 zagra wokalista, muzyk, kompozytor i autor tekstów Paweł Mosiołek jesteśmy ciekawi czy porwie tak żywiołowo publiczność na Ekonomiku jak porywa na swoich koncertach. O tym możecie przekonać się oczywiście sami już 7 stycznia 2018r. takie rzeczy tylko w Radomiu !!!
Pozdrawiamy i witamy w drużynie !!!

W drużynie EAST kolejna GWIAZD tym razem prosto z Ekstraligi Kobiet na co dzień grająca w drużynie Luks Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom. Z numerem 10 prezentujemy MoNika Płóciennik, która w znacznym stopniu przyczyniła się do wprowadzenia drużyny Czwórki na najwyższy szczebel rozgrywkowy, najlepszy strzelec w drużynie i jeszcze do tego wszystkiego całe serce wkłada w wyszkolenie radomskiej młodzieży !!! 
Pozdrawiamy i witamy w drużynie !!!

Comments