SEZON 2017/2018!‎ > ‎

Licytacje na rzecz WOŚP

opublikowane: 15 gru 2017, 15:58 przez Marcin Kotowski
Licytacje można śledzić na bieżąco !!!

Jak co roku wystawiliśmy na licytację koszulkę z unikatowym numerem 26. Zapraszamy do licytacji wszystkie środki z licytacji zostaną przekazane na rzecz 26 finału WOŚP !!!
Więcej na LICYTACJA dla WOŚP !!!

Zapraszamy do licytacji koszulki z numerem 12 Jarosława Trojana środkowego Rosy Radom. Dodatkowym atutem będą podpisy wszystkich zawodników ROSY Radom. W tych strojach zawodnicy Rosy wywalczyli upragniony awans do rozgrywkach w lidze BCL.

Zapraszamy do licytacji piłki do futbolu amerykańskiego od Green Ducks Radom jedynego zespołu w Radomiu uprawiającego najbardziej popularny sport w USA. Piłka oczywiście podpisana jest przez wszystkich zawodników łącznie z Przemysławem Odzimkiem, którego zobaczycie 7 stycznia na hali ZSE w Radomiu

Zapraszamy do licytacji brązowego medalu zdobytego przez KS Kottrans Radom w pierwszym sezonie EABL - European Basketball League to największy sukces Radomskiego Teamu. Poczuj się członkiem naszego TEAMu.

Zapraszamy do licytacji płyty Pawła Mosiołka "Nie dla czasu" z autografem Pawła. Musicie ją mieć w swojej kolekcji !!!

Zapraszamy do licytacji oryginalnej koszulki Sebastiana Brzyskiego z Mistrzostw Świata Strongman U90 FINLANDIA 2016 gdzie uplasował się na 12 miejscu !!! Koszulka oczywiście z autografem Sebastiana.

Od zespołu E.Leclerc Radomka Radom koszulka meczowa z numerem 3 Aleksandry Przepiórki z autografami wszystkich zawodniczek z zespołu !!!


Comments